Léces ágyrács textillel 180x200 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Tömör fenyőfa
- Textil
Méretek (gyártási tolerancia 0,5%)
- A rács mérete: 180 x 200 cm
- A rács 2 db 90 x 200 cm-es rácsból áll
- Léc keresztmetszet: 6 x 2 cm
- Lécek száma: 12
- Teherbírás: 110 kg személyenként
Kialakítás
- Fix léces rács, minden ágyhoz alkalmas
- Rács használható minden típusú matracokhoz
- A lécek textil szalaggal vannak összekötve a helyes eloszlás érdekében
- Könnyű kezelhetőség a rács feltekerhetőségének köszönhetően
- A lécek előre fúrtak a könnyű rögzítés érdekében az ágykerethez
- A rögzítő csavarok nem része a csomagnak
- Léc esetleges törése esetén garantáljuk az ingyenes cserét
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyrácsok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605016628 |
| ? Méret: | 180 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| Súly: | 10,75 kg |
| Szélesség: | 180 cm |
| Ágyrács típusa: | Léces |
| Kinek javasoljuk: | Férfiaknak, Nőknek |
| Lécek száma: | 12 |
| Teherbírás: | 110 kg személyenként |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
