Lamella ágyrács 160x200 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Nyírfafa
- Textília
- Színtelen, ökológiai lakk PZH tanúsítvánnyal
Méretek (gyártási tolerancia 0,5%)
- Ágyrács mérete: 160 x 200 cm
- Lécek keresztmetszete: 55 x 8 mm
- Lécek száma: 13
- Lécek közötti távolság: 12 cm
- Terhelhetőség: 110 kg személyenként
Kialakítás
- Rugalmas léces ágyrács, amely kényelmes támaszt biztosít a testnek
- Rugalmasságának köszönhetően minimalizálja a nyomáspontokat és elosztja a test súlyát
- A léces ágyrács minden típusú matracokhoz használható
- A lécek textilszalaggal vannak összekötve a helyes elosztás érdekében
- Könnyű kezelhetőség a feltekerhetőségnek köszönhetően
- A lécek előfúrtak az ágykerethez történő egyszerű rögzítés érdekében
- A rögzítéshez szükséges csavarok a csomag részét képezik
- Az ágyrácsot csak a széleken és középen szükséges rögzíteni
- Léc törése esetén garantáljuk az ingyenes cserét
- A keret nem része az ágyrácsnak
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyrácsok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605020595 |
| ? Méret: | 160 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| Súly: | 5,2 kg |
| Szélesség: | 160 cm |
| Ágyrács típusa: | Lamellás |
| Kinek javasoljuk: | Férfiaknak, Nőknek |
| Lamellák száma: | 13 |
| Teherbírás: | 110 kg személyenként |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
