Lamella ágyrács 140x200 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Nyírfafa
- Textil
- Színtelen környezetbarát lakk PZH tanúsítvánnyal
Méretek (gyártási tűrés 0,5%)
- Az ágyrács mérete: 140 x 200 cm
- Léccel metszet: 55 x 8 mm
- Lécek száma: 13
- Lécek közötti távolság: 12 cm
- Teherbírás: 110 kg személyenként
Kialakítás
- Rugalmas lamellás ágyrács, amely kényelmes támaszt nyújt a testnek
- Rugalmasságának köszönhetően minimalizálja a nyomáspontokat és elosztja a test súlyát
- Az ágyrács minden típusú matrac számára használható
- A lamellák textilszalaggal vannak összekötve a megfelelő eloszlás érdekében
- Könnyű kezelhetőség a rács felcsavarási lehetősége miatt
- A lécek előre fúrtak az ágykerethez való egyszerű rögzítésért
- Rögzítő csavarok a csomag részét képezik
- A rács csak a széleken és középen rögzíthető
- Léc törése esetén ingyenes cserét garantálunk
- A keret nem része a rácsnak
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyrácsok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605020601 |
| ? Méret: | 140 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| Súly: | 6,2 kg |
| Szélesség: | 140 cm |
| Ágyrács típusa: | Lamellás |
| Kinek javasoljuk: | Férfiaknak, Nőknek |
| Lamellák száma: | 13 |
| Teherbírás: | 110 kg személyenként |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
