Léces ágyrács 80 x 160 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Nyírfafa
- Textil
- Színtelen, környezetbarát lakk PZH tanúsítvánnyal
Méretek (gyártási tolerancia 0,5%)
- Rács mérete: 80 x 160 cm
- Lécek keresztmetszete: 55 x 8 mm
- Lécek száma: 13
- Lécek közötti távolság: 12 cm
- Teherbírás: 110 kg személyenként
Kialakítás
- Rugalmas léces ágyrács, ami kényelmes alátámasztást biztosít a testnek
- Rugalmasságának köszönhetően minimalizálja a nyomáspontokat és elosztja a test súlyát
- A rács minden típusú matrac számára használható
- A lécek textilszalaggal vannak összekötve a megfelelő elosztás érdekében
- Könnyű manipuláció a feltekerhetőségnek köszönhetően
- A lécek előfúrtak a könnyű rögzítéshez az ágykerethez
- A rögzítéshez szükséges csavarok a csomag része
- A rács csak a sarkokon és középen van rögzítve
- Léc törése esetén díjmentes cserét garantálunk
- A keret nem része a rácsnak
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyrácsok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605034080 |
| ? Méret: | 80 x 160 cm |
| ? Hosszúság: | 160 cm |
| Súly: | 3 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
| Ágyrács típusa: | Lamellás |
| Kinek javasoljuk: | Gyerekeknek |
| Lamellák száma: | 10 |
| Teherbírás: | 110 kg személyenként |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
