Lamella ágyrács 90x200 cm
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
59 495 Ft-tól akár: –48 %
Habmatrac DELUXE 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
30 936 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
86 700 Ft-tól akár: –23 %
Táskarugós matrac MASS COMFORT 21cm 90 x 200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,4 csillag.
Raktáron
(5 db)
66 059 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
69 696 Ft-tól akár: –28 %
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
50 150 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
83 299 Ft-tól akár: –24 %
Kókusz matrac COCO MAXI 20 cm 90 x 200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,2 csillag.
Raktáron
(>10 db)
62 593 Ft-tól
33 990 Ft-tól akár: –22 %
ADA ágy 90x200 cm, fenyőfa
Raktáron
(>10 db)
26 383 Ft-tól
9 105 Ft
–6 %
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
8 472 Ft
54 394 Ft-tól akár: –47 %
IKAROS ágy 90x200 cm, fehér/sonoma tölgy
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
28 804 Ft-tól
16 986 Ft
–23 %
Lamella ágyrács 140x200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
12 962 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Nyírfalécek
- Textil
- PZH tanúsítvánnyal rendelkező színtelen, környezetbarát lakk
Méretek (gyártási tűrés 0,5%)
- Ágyrács mérete: 90 x 200 cm
- Léc keresztmetszet: 55 x 8 mm
- Latok száma: 13
- Lécek távolsága: 12 cm
- Teherbírás: 110 kg személyenként
Kialakítás
- Rugalmas léces ágyrács, amely kényelmes alátámasztást nyújt a test számára
- Rugalmasságának köszönhetően minimalizálja a nyomáspontokat és elosztja a test súlyát
- Az ágyrács minden típusú matrac számára használható
- A lécek textilszalaggal vannak összekötve a megfelelő elosztás érdekében
- Könnyű kezelhetőség a rolszálásnak köszönhetően
- A lécek előfúrtak az ágykerethez való egyszerű rögzítés érdekében
- A rögzítőcsavarok a csomag részét képezik
- Az ágyrács csak a széleken és középen rögzíthető
- Latok törése esetén ingyenes cserét garantálunk
- A keret nem része az ágyrácsnak
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyrácsok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605020571 |
| ? Méret: | 90 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| Súly: | 3,6 kg |
| Szélesség: | 90 cm |
| Ágyrács típusa: | Lamellás |
| Kinek javasoljuk: | Férfiaknak, Nőknek |
| Lamellák száma: | 13 |
| Teherbírás: | 110 kg személyenként |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
