Lamella ágyrács 80x200 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Nyírfafa
- Textil
- Színtelen, ökológiai lakk PZH tanúsítvánnyal
Méretek (gyártási tűrés 0,5%)
- Ágyrács mérete: 80 x 200 cm
- Léc keresztmetszete: 55 x 8 mm
- Lécek száma: 13
- Lécek közötti távolság: 12 cm
- Teherbírás: 110 kg személyenként
Kialakítás
- Rugalmas lamelás ágyrács, amely kényelmes támogatást nyújt a testnek
- Rugalmasságának köszönhetően minimalizálja a nyomáspontokat és elosztja a test súlyát
- Az ágyrács minden matractípushoz használható
- A lamellák textilszalaggal vannak összekötve a megfelelő eloszlás érdekében
- Könnyű kezelhetőség a tekercselhetőségének köszönhetően
- A lécek előfúrtak a könnyű ágykerethez való rögzítés érdekében
- A rögzítési csavarok a csomag részei
- A rács csak az éleknél és középen rögzíthető
- Ha egy léc eltörik, ingyenes cserét garantálunk
- A keret nem része az ágyrácsnak
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyrácsok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605020564 |
| ? Méret: | 80 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| Súly: | 3,05 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
| Ágyrács típusa: | Lamellás |
| Kinek javasoljuk: | Férfiaknak, Nőknek |
| Lamellák száma: | 13 |
| Teherbírás: | 110 kg személyenként |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
