Lamella ágyrács 180x200 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Nyírfafa
- Textil
- Színtelen, környezetbarát lakk PZH tanúsítvánnyal
Méretek (gyártási tolerancia 0,5%)
- A rács mérete: 180 x 200 cm
- Léc keresztmetszete: 55 x 8 mm
- Lamellák száma: 13
- Léctávolság: 12 cm
- Teherbírás: 110 kg személyenként
Kialakítás
- Rugalmas lamelás ágyrács kényelmes alátámasztást biztosít a testnek
- Rugalmasságának köszönhetően minimalizálja a nyomáspontokat és elosztja a testsúlyt
- A rács minden típusú matracnál használható
- A lamellák textilszalaggal vannak összekötve a helyes súlyelosztás érdekében
- Könnyű kezelés a rács feltekerhetősége révén
- A lécek előfúrtak a kerethez való könnyű rögzítés érdekében
- Rögzítőcsavarok a csomag részeként
- A rács csak a széleken és középen rögzíthető
- Lamella törése esetén ingyenes cserét garantálunk
- A keret nem része a rácsnak
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyrácsok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605021059 |
| ? Méret: | 180 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| Súly: | 7,2 kg |
| Szélesség: | 180 cm |
| Ágyrács típusa: | Lamellás |
| Kinek javasoljuk: | Férfiaknak, Nőknek |
| Lamellák száma: | 13 |
| Teherbírás: | 110 kg személyenként |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
