Léces ágyrács textillel 90x200 cm
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
83 299 Ft-tól akár: –24 %
Kókusz matrac COCO MAXI 20 cm 90 x 200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,2 csillag.
Raktáron
(>10 db)
62 593 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
69 696 Ft-tól akár: –28 %
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
50 150 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
59 495 Ft-tól akár: –48 %
Habmatrac DELUXE 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
30 936 Ft-tól
49 293 Ft-tól akár: –17 %
Naomi magasított ágy 90x200 cm, fenyőfa
Raktáron
(>10 db)
40 906 Ft-tól
16 986 Ft
–23 %
Lamella ágyrács 140x200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
12 962 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Tömör fenyőfa
- Textília
Méretek (gyártási eltérés 0,5%)
- Ágyrács mérete: 90 x 200 cm
- Lécek keresztmetszete: 1,85 x 5,8 cm
- Lécek száma: 12
- Teherbírás: 110 kg személyenként
Kialakítás
- Fix léces ágyrács, amely minden ágyhoz megfelelő
- Az ágyrács minden típusú matracra használható
- A léceket textil szalag köti össze a megfelelő elosztás érdekében
- Könnyű kezelés a feltekerhetőségnek köszönhetően
- A léceket előfúrták a könnyebb rögzítés érdekében az ágykerethez
- A rögzítéshez szükséges csavarok nem tartozékok
- Léc törése esetén garantáljuk annak ingyenes cseréjét
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyrácsok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605016581 |
| ? Méret: | 90 x 200 cm |
| ? Mélység: | 200 cm |
| Anyaga: | Fa |
| Súly: | 5,75 kg |
| Szélesség: | 90 cm |
| Ágyrács típusa: | Léces |
| Kinek javasoljuk: | Férfiaknak, Nőknek |
| Lécek száma: | 12 |
| Teherbírás: | 110 kg személyenként |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
