Léces ágyrács textillel 80x200 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Masszív fenyőfa
- Textil
Méretek (gyártási tűrés 0,5%)
- A rács mérete: 80 x 200 cm
- Lécek keresztmetszete: 1,85 x 5,8 cm
- Lécek száma: 12
- Teherbírás: 110 kg személyenként
Kialakítás
- Fix léces ágyrács, minden ágyhoz megfelelő
- A rács minden matractípushoz használható
- A lécek textil szalaggal vannak összekötve a megfelelő eloszláshoz
- Könnyű kezelhetőség a rács felgöngyölíthetősége miatt
- Előre fúrt lécek az ágykerethez való könnyű rögzítéshez
- A rögzítéshez szükséges csavarok nem részei a csomagnak
- Léc törése esetén ingyenes cserét garantálunk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyrácsok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605016574 |
| ? Méret: | 80 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| Súly: | 5,05 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
| Ágyrács típusa: | Léces |
| Kinek javasoljuk: | Férfiaknak, Nőknek |
| Lécek száma: | 12 |
| Teherbírás: | 110 kg személyenként |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
