Lamella ágyrács 120 x 200 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Nyírfa
- Textil
- Színtelen, környezetbarát lakk PZH tanúsítvánnyal
Méretek (gyártási tűrés 0,5%)
- Ágyrács mérete: 120 x 200 cm
- Léc keresztmetszet: 55 x 8 mm
- Lécek száma: 13
- Lécek közötti távolság: 12 cm
- Teherbírás: 110 kg személyenként
Kialakítás
- Rugalmas léces ágyrács kényelmes alátámasztást nyújt a testnek
- Rugalmassága révén minimalizálja a nyomáspontokat és egyenletesen elosztja a test súlyát
- A rács minden típusú matracra használható
- A lécek textilszalaggal vannak összekötve a helyes elosztás érdekében
- Könnyű kezelhetőség a rács összetekerhetősége miatt
- A lécek előre fúrtak a kerethez való könnyű rögzítés érdekében
- A rögzítő csavarok a csomag része
- A rács rögzítése csak a széleken és középen történik
- A lécek törése esetén ingyenes cserét garantálunk
- A keret nem része az ágyrácsnak
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyrácsok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605020588 |
| ? Méret: | 120 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| Súly: | 5 kg |
| Szélesség: | 120 cm |
| Ágyrács típusa: | Lamellás |
| Kinek javasoljuk: | Férfiaknak, Nőknek |
| Lamellák száma: | 13 |
| Teherbírás: | 110 kg személyenként |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
