Léces ágyrács textillel 120 x 200 cm
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
78 198 Ft-tól akár: –20 %
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm
Raktáron
(>10 db)
62 356 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
84 999 Ft-tól –5 %
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 120 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
80 311 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
70 547 Ft-tól akár: –46 %
Habmatrac DELUXE 120 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
38 096 Ft-tól
16 986 Ft
–23 %
Lamella ágyrács 140x200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
12 962 Ft
9 105 Ft
–6 %
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
8 472 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Masszív borovi fenyőfa
- Textília
Méretek (gyártási tűrés 0,5%)
- Rács mérete: 120 x 200 cm
- Léc keresztmetszete: 1,85 x 5,8 cm
- Lécek száma: 12
- Teherbírás: 110 kg / fő
Kialakítás
- Fix léces ágyrács, mely minden ágyhoz illik
- A rács minden matractípushoz használható
- A lécek textil szalaggal vannak összekötve a helyes elosztáshoz
- Könnyű kezelhetőség, mivel a rács feltekerhető
- A lécek előfúrtak a kerethez való könnyű rögzítés érdekében
- A rögzítéshez szükséges csavarok nem része a csomagnak
- Léc törése esetén ingyenes cserét biztosítunk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyrácsok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605016598 |
| ? Méret: | 120 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| ? Magasság: | 120 cm |
| Súly: | 7 kg |
| Ágyrács típusa: | Léces |
| Kinek javasoljuk: | Férfiaknak, Nőknek |
| Lécek száma: | 12 |
| Teherbírás: | 110 kg személyenként |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
