Léces ágyrács textillel 160x200 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Tömör fenyőfa
- Textília
Méretek (gyártási tolerancia 0,5%)
- A rács mérete: 160 x 200 cm
- A rács két 80 x 200 cm-es rácsból áll
- Léc keresztmetszete: 1,85 x 5,8 cm
- Szám léc: 12
- Teherbírás: 110 kg személyenként
Kialakítás
- Fix léces rács, amely minden ágyhoz alkalmas
- A rács minden típusú matracra használható
- A lécek textil szalaggal vannak összekötve a megfelelő elosztáshoz
- Könnyű kezelhetőség a rács könnyű feltekerhetőségével
- A lécek előfúrtak az ágykerethez való egyszerű rögzítés érdekében
- A rögzítéshez szükséges csavarok nem része a csomagnak
- Léc törése esetén ingyenes cserét biztosítunk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyrácsok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605016611 |
| ? Méret: | 160 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| Súly: | 10,65 kg |
| Szélesség: | 160 cm |
| Ágyrács típusa: | Léces |
| Kinek javasoljuk: | Férfiaknak, Nőknek |
| Lécek száma: | 12 |
| Teherbírás: | 110 kg személyenként |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
