Léces ágyrács textillel 140x200 cm
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
112 205 Ft-tól akár: –20 %
Kókusz matrac COCO MAXI 20 cm 140 x 200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
89 678 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
90 101 Ft-tól –21 %
Táskarugós matrac 140 x 200 cm SOMMERA 18 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>10 db)
70 363 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
80 749 Ft-tól akár: –42 %
Habmatrac DELUXE 140 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
46 536 Ft-tól
9 105 Ft
–6 %
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
8 472 Ft
16 986 Ft
–23 %
Lamella ágyrács 140x200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
12 962 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Masszív fenyőfa
- Textil
Méretek (gyártási tolerancia 0,5%)
- Az ágyrács mérete: 140 x 200 cm
- Léc keresztmetszete: 1,85 x 5,8 cm
- Lécek száma: 12
- Teherbírás: 110 kg személyenként
Kialakítás
- Fix léces ágyrács, amely minden ágyhoz alkalmas
- Az ágyrács minden típusú matracnál használható
- A lécek textil szalaggal vannak összekötve a megfelelő eloszlás érdekében
- Egyszerű kezelés a rács feltekerhetősége miatt
- Előre fúrt lécek az egyszerű rögzítéshez az ágykerethez
- A rögzítéshez szükséges csavarok nem részei a csomagnak
- Törés esetén a lécek ingyenes cseréjét garantáljuk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyrácsok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605016604 |
| ? Méret: | 140 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| Súly: | 7,95 kg |
| Szélesség: | 140 cm |
| Ágyrács típusa: | Léces |
| Kinek javasoljuk: | Férfiaknak, Nőknek |
| Lécek száma: | 12 |
| Teherbírás: | 110 kg személyenként |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
