Ágyneműtartó fiók 98 cm, égerfa
Kapcsolódó termékek
66 296 Ft-tól akár: –14 %
Laura ágy 160x200 cm, égerfa
Raktáron
(5 db)
56 881 Ft-tól
42 491 Ft
–20 %
Ágyneműtartó fiók IKAROS 200 cm, sonoma tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag.
Raktáron
(>10 db)
33 990 Ft
33 990 Ft
–30 %
Ágyneműtartó fiók IKAROS 159 cm, sonoma tölgyfa
Raktáron
(>10 db)
23 635 Ft
Termék részletes leírása
Méretek
| Szélesség | 98 cm |
| Magasság (kerekekkel együtt) | 17 cm |
| Mélység | 57 cm |
Használati útmutató a tároló dobozhoz
A tároló doboz összeszerelése nem ördöngösség! Szeretné tudni, mi vár Önre? Az alábbiakban megtekintheti a teljes összeszerelési útmutatót. Nincs mitől tartania.
A csomagolás a tároló doboz esetében a következőket tartalmazza:
- 1x a doboz előlapja
- 1x a doboz hátlapja
- 4x farostlemez a doboz aljához
- 2x összekötő lécek a farostlemezek aljának összekapcsolásához
- 1x bal és 1x jobb oldal
- Összekötő anyag
- Összeszerelési útmutató
- Garancia 2 év
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyneműtartó fiók |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605016871 |
| ? Fa dekoráció: | Égerfa |
| ? Hosszúság: | 98 cm |
| ? Mélység: | 57 cm |
| ? Magasság: | 17 cm |
| Anyaga: | Fa, Sololit |
| Súly: | 6,1 kg |
| Lakkozott: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
