Ágyneműtartó fiók 200 cm, fehér
Kapcsolódó termékek
64 596 Ft-tól akár: –19 %
Emily ágy 140x200 cm, fehér
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
52 040 Ft-tól
64 596 Ft-tól akár: –33 %
IKAROS ágy 140 x 200 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
42 842 Ft-tól
57 794 Ft-tól akár: –50 %
IKAROS DOUBLE ágy 90 x 200 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
28 804 Ft-tól
54 394 Ft-tól akár: –47 %
IKAROS ágy 90 x 200 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
28 804 Ft-tól
64 596 Ft-tól akár: –33 %
IKAROS DOUBLE ágy 140 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy
Raktáron
(>10 db)
42 842 Ft-tól
50 993 Ft-tól akár: –20 %
Emily ágy 90x200 cm, fehér
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,6 csillag.
Raktáron
(>10 db)
40 422 Ft-tól
78 198 Ft-tól akár: –35 %
IKAROS DOUBLE ágy 180 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy
Raktáron
(>10 db)
50 588 Ft-tól
66 296 Ft-tól akár: –29 %
IKAROS DOUBLE ágy 160 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy
Raktáron
(>10 db)
46 957 Ft-tól
64 596 Ft-tól akár: –27 %
IKAROS ágy 160x200 cm, fehér/sonoma tölgy
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,2 csillag.
Raktáron
(>10 db)
46 957 Ft-tól
54 394 Ft-tól akár: –47 %
IKAROS ágy 90x200 cm, fehér/sonoma tölgy
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
28 804 Ft-tól
62 895 Ft-tól akár: –31 %
IKAROS ágy 140x200 cm, fehér/sonoma tölgy
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
4 hét
42 842 Ft-tól
Termék részletes leírása
Méretek
| Szélesség | 200 cm |
| Magasság (kerekekkel együtt) | 17 cm |
| Mélység | 57 cm |
Útmutató a tároló dobozhoz
A tároló doboz összeszerelése nem bonyolult! Szeretné tudni, mi vár Önre? Alább megtekintheti a teljes összeszerelési útmutatót. Nincs mitől tartani.
A csomag tartalmazza a tároló dobozt:
- 1x első doboz lap
- 1x hátsó doboz lap
- 4x furnér az aljhoz
- 2x összekötő léc az alj furnérok összekapcsolásához
- 1x bal és 1x jobb oldali doboz lap
- Rögzítő anyag
- Összeszerelési útmutató
- Jótállás 2 év
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyneműtartó fiók |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605017137 |
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| ? Mélység: | 57 cm |
| ? Magasság: | 17 cm |
| Anyaga: | Fa, Sololit |
| Súly: | 10,65 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
