Ágyneműtartó fiók 200 cm, diófa
Kapcsolódó termékek
53 543 Ft-tól akár: –16 %
Naomi magasított ágy 90x200 cm, diófa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
4 hét
44 779 Ft-tól
63 745 Ft-tól akár: –16 %
Laura ágy 140x200 cm, diófa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,6 csillag.
Raktáron
(>10 db)
53 008 Ft-tól
85 850 Ft-tól akár: –23 %
Naomi magasított ágy 180x200 cm, diófa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,4 csillag.
Raktáron
(7 db)
66 079 Ft-tól
78 198 Ft-tól akár: –20 %
Laura ágy 180x200 cm, diófa
Raktáron
(>10 db)
62 206 Ft-tól
79 899 Ft-tól akár: –8 %
PARIS magasított ágy 180x200 cm, diófa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(9 db)
72 856 Ft-tól
42 491 Ft
–20 %
Ágyneműtartó fiók IKAROS 200 cm, sonoma tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag.
Raktáron
(>10 db)
33 990 Ft
Termék részletes leírása
Méretek
| Szélesség | 200 cm |
| Magasság (kerekekkel együtt) | 17 cm |
| Mélység | 57 cm |
Útmutató a tárolódobozhoz
A tárolódoboz összeszerelése nem nagy ördöngösség! Szeretné látni, mi vár Önre? Az alábbiakban megtekintheti a teljes összeszerelési útmutatót. Nincs mitől tartania.
A tárolódoboz csomag tartalma:
- 1x a doboz eleje
- 1x a doboz hátsó része
- 4x farostlemez a doboz aljához
- 2x kötőelem a doboz aljának farostlemezének összekapcsolásához
- 1x bal és 1x jobb oldalfal
- Kötőelemek
- Összeszerelési útmutató
- 2 év garancia
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyneműtartó fiók |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605016970 |
| ? Fa dekoráció: | Diófa |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| ? Mélység: | 57 cm |
| ? Magasság: | 17 cm |
| Anyaga: | Fa, Sololit |
| Súly: | 10,65 kg |
| Lakkozott: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
