Ágyneműtartó fiók IKAROS 200 cm, sonoma tölgyfa
Kapcsolódó termékek
64 596 Ft-tól akár: –27 %
IKAROS ágy 160x200 cm, fehér/sonoma tölgy
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,2 csillag.
Raktáron
(>10 db)
46 957 Ft-tól
61 195 Ft-tól akár: –37 %
IKAROS ágy 120 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
38 001 Ft-tól
78 198 Ft-tól akár: –35 %
IKAROS DOUBLE ágy 180 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy
Raktáron
(>10 db)
50 588 Ft-tól
64 596 Ft-tól akár: –33 %
IKAROS DOUBLE ágy 140 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy
Raktáron
(>10 db)
42 842 Ft-tól
66 296 Ft-tól akár: –29 %
IKAROS DOUBLE ágy 160 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy
Raktáron
(>10 db)
46 957 Ft-tól
54 394 Ft-tól akár: –47 %
IKAROS ágy 90x200 cm, fehér/sonoma tölgy
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
28 804 Ft-tól
62 895 Ft-tól akár: –31 %
IKAROS ágy 140x200 cm, fehér/sonoma tölgy
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
4 hét
42 842 Ft-tól
Termék részletes leírása
Méretek
| Szélesség | 200 cm |
| Magasság (kerekekkel együtt) | 17 cm |
| Mélység | 57,5 cm |
A tárolódoboz csomagja a következőket tartalmazza:
- 1x az első panel a dobozhoz
- 1x a hátsó panel a dobozhoz
- 4x falemez a doboz aljához
- 2x összekötő léc a falemezek összekapcsolásához
- 1x középső lemez a doboz aljának falemezeinek stabil összekapcsolásához
- 1x bal és 1x jobb oldallap a dobozhoz
- Összekötő anyag
- Összeszerelési útmutató
- Garancia 2 év
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyneműtartó fiók |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605041811 |
| ? Fa dekoráció: | Tölgyfa |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| ? Mélység: | 57,5 cm |
| ? Magasság: | 17 cm |
| Anyaga: | Fa, Sololit |
| Súly: | 12,55 kg |
| Lakkozott: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
