Ágyneműtartó fiók 200 cm, tölgyfa
Kapcsolódó termékek
53 543 Ft-tól akár: –16 %
Naomi magasított ágy 90x200 cm, tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
44 779 Ft-tól
63 745 Ft-tól akár: –16 %
Laura ágy 140x200 cm, tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,2 csillag.
Raktáron
(>10 db)
53 008 Ft-tól
62 895 Ft-tól akár: –15 %
Naomi magasított ágy 120 x 200 cm, tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
53 008 Ft-tól
67 146 Ft-tól akár: –11 %
PARIS magasított ágy 140x200 cm, tölgyfa
Raktáron
(>10 db)
59 544 Ft-tól
58 644 Ft-tól akár: –19 %
Laura ágy 120 x 200 cm, tölgy
Raktáron
(>10 db)
47 441 Ft-tól
73 947 Ft-tól akár: –17 %
Naomi magasított ágy 160x200 cm, tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>10 db)
60 754 Ft-tól
85 850 Ft-tól akár: –23 %
Naomi magasított ágy 180x200 cm, tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
66 079 Ft-tól
44 192 Ft-tól akár: –16 %
Emily ágy 90x200 cm, tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,4 csillag.
Raktáron
(>10 db)
36 791 Ft-tól
74 798 Ft-tól akár: –9 %
PARIS magasított ágy 160x200 cm, tölgyfa
Raktáron
(>10 db)
67 531 Ft-tól
79 899 Ft-tól akár: –8 %
PARIS magasított ágy 180x200 cm, tölgyfa
Raktáron
(>10 db)
72 856 Ft-tól
78 198 Ft-tól akár: –20 %
Laura ágy 180x200 cm, tölgyfa
Raktáron
(>10 db)
62 206 Ft-tól
27 188 Ft
–27 %
Éjjeliszekrény Ilona tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
19 630 Ft
47 592 Ft-tól akár: –12 %
Laura ágy 90x200 cm, tölgy
Raktáron
(>10 db)
42 116 Ft-tól
Termék részletes leírása
Méretek
| Szélesség | 200 cm |
| Magasság (kerekekkel együtt) | 17 cm |
| Mélység | 57 cm |
Útmutató a tárolódobozhoz
A tárolódoboz összeszerelése nem egy ördöngösség! Szeretné látni, mire számíthat? Az alábbiakban megtekintheti az összeszerelési útmutatót. Nem kell aggódnia.
Az úložódoboz csomag tartalma:
- 1x a doboz elülső része
- 1x a doboz hátsó része
- 4x farostlemez a doboz aljához
- 2x összekötő sín a doboz aljának farostlemezeihez
- 1x bal és 1x jobb oldal a dobozhoz
- Kötőelemek
- Összeszerelési útmutató
- Garancia 2 év
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyneműtartó fiók |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605016932 |
| ? Fa dekoráció: | Tölgyfa |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| ? Mélység: | 57 cm |
| ? Magasság: | 17 cm |
| Anyaga: | Fa, Sololit |
| Súly: | 10,65 kg |
| Lakkozott: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
