Ágyneműtartó fiók 150 cm, fehér
Kapcsolódó termékek
66 296 Ft-tól akár: –35 %
IKAROS DOUBLE ágy 140 x 200 cm, antracit/fehér
Raktáron
(>10 db)
42 842 Ft-tól
67 996 Ft-tól akár: –30 %
IKAROS DOUBLE ágy 160 x 200 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
46 957 Ft-tól
77 348 Ft-tól akár: –15 %
PARIS magasított ágy 140x200 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
65 111 Ft-tól
62 895 Ft-tól akár: –39 %
IKAROS ágy 120 x 200 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
38 001 Ft-tól
79 899 Ft-tól akár: –36 %
IKAROS DOUBLE ágy 180 x 200 cm, fehér
Raktáron
(4 db)
50 588 Ft-tól
28 889 Ft
–26 %
Éjjeliszekrény Ilona fehér
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
21 349 Ft
74 798 Ft-tól akár: –22 %
PARIS magasított ágy 120 x 200 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
57 849 Ft-tól
50 993 Ft-tól akár: –20 %
Emily ágy 90x200 cm, fehér
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,6 csillag.
Raktáron
(>10 db)
40 422 Ft-tól
54 394 Ft-tól akár: –47 %
IKAROS ágy 90x200 cm, fehér/sonoma tölgy
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
28 804 Ft-tól
66 296 Ft-tól akár: –29 %
IKAROS DOUBLE ágy 160 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy
Raktáron
(>10 db)
46 957 Ft-tól
57 794 Ft-tól akár: –50 %
IKAROS DOUBLE ágy 90 x 200 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
28 804 Ft-tól
62 895 Ft-tól akár: –31 %
IKAROS ágy 140x200 cm, fehér/sonoma tölgy
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
4 hét
42 842 Ft-tól
64 596 Ft-tól akár: –27 %
IKAROS ágy 160x200 cm, fehér/sonoma tölgy
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,2 csillag.
Raktáron
(>10 db)
46 957 Ft-tól
Termék részletes leírása
Méretek
| Szélesség | 150 cm |
| Magasság (kerekekkel együtt) | 17 cm |
| Mélység | 57 cm |
Útmutató a tároló dobozhoz
A tároló doboz összeállítása nem nagy tudomány! Szeretne megtekinteni előre, hogy mi vár Önre? Az alábbiakban megtekintheti a teljes összeállítási útmutatót. Nem kell félni.
A tároló doboz csomagja tartalmaz:
- 1x a doboz elülső része
- 1x a doboz hátsó része
- 4x szololit a doboz aljához
- 2x összekötő lécek a szololitok összekapcsolásához a doboz alján
- 1x bal és 1x jobb oldal a dobozhoz
- Rögzítő anyag
- Összeállítási útmutató
- 2 éves garancia
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyneműtartó fiók |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605017144 |
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Hosszúság: | 150 cm |
| ? Mélység: | 57 cm |
| ? Magasság: | 17 cm |
| Anyaga: | Fa, Sololit |
| Súly: | 9,05 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
