Ágyneműtartó fiók 200 cm, fenyőfa
Kapcsolódó termékek
48 443 Ft-tól akár: –18 %
Naomi magasított ágy 80x200 cm, fenyőfa
Raktáron
(>10 db)
39 696 Ft-tól
41 641 Ft-tól akár: –19 %
Emily ágy 90x200 cm, fenyőfa
Raktáron
(>10 db)
33 644 Ft-tól
78 198 Ft-tól akár: –22 %
Naomi magasított ágy 180x200 cm, fenyőfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,4 csillag.
Raktáron
(2 db)
60 270 Ft-tól
65 446 Ft-tól akár: –20 %
Naomi magasított ágy 140x200 cm, fenyőfa
Raktáron
(>10 db)
51 798 Ft-tól
59 495 Ft-tól akár: –19 %
Laura ágy 140x200 cm, fenyőfa
Raktáron
(>10 db)
48 167 Ft-tól
71 397 Ft-tól akár: –20 %
Laura ágy 180x200 cm, fenyőfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,4 csillag.
Raktáron
(>10 db)
56 639 Ft-tól
49 293 Ft-tól akár: –17 %
Naomi magasított ágy 90x200 cm, fenyőfa
Raktáron
(>10 db)
40 906 Ft-tól
67 996 Ft-tól akár: –18 %
Naomi magasított ágy 160x200 cm, fenyőfa
Raktáron
(10 db)
55 429 Ft-tól
73 947 Ft-tól akár: –10 %
PARIS magasított ágy 180x200 cm, fenyőfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag.
Raktáron
(8 db)
66 321 Ft-tól
33 990 Ft-tól akár: –22 %
ADA ágy 90x200 cm, fenyőfa
Raktáron
(>10 db)
26 383 Ft-tól
22 087 Ft
–18 %
Éjjeliszekrény Ilona fenyőfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
17 912 Ft
Termék részletes leírása
Méretek
| Szélesség | 200 cm |
| Magasság (kerekekkel együtt) | 17 cm |
| Mélység | 57 cm |
Útmutató a tárolódobozhoz
A tárolódoboz összeszerelése nem bonyolult! Szeretné megtekinteni, hogy mi várható? Az alábbiakban megtekintheti a teljes összeszerelési útmutatót. Nincs mitől tartania.
A tárolódoboz csomag tartalma:
- 1x elülső része a doboznak
- 1x hátulsó része a doboznak
- 4x sololit a doboz aljához
- 2x összekötő lécek a doboz aljának sololitjainak összeillesztéséhez
- 1x bal és 1x jobb oldala a doboznak
- Összekötő anyagok
- Összeszerelési útmutató
- Garancia 2 év
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyneműtartó fiók |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605016918 |
| ? Fa dekoráció: | Fenyőfa |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| ? Mélység: | 57 cm |
| ? Magasság: | 17 cm |
| Anyaga: | Fa, Sololit |
| Súly: | 10,65 kg |
| Lakkozott: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
