Ágyneműtartó fiók 150 cm, fenyőfa
Kapcsolódó termékek
59 495 Ft-tól akár: –19 %
PARIS magasított ágy 120 x 200 cm, fenyőfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,4 csillag.
Raktáron
(>10 db)
48 167 Ft-tól
59 495 Ft-tól akár: –19 %
Laura ágy 140x200 cm, fenyőfa
Raktáron
(>10 db)
48 167 Ft-tól
61 195 Ft-tól akár: –15 %
Laura ágy 160x200 cm, fenyőfa
Raktáron
(>10 db)
51 798 Ft-tól
42 491 Ft-tól akár: –15 %
ADA ágy 160x200 cm, fenyőfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,4 csillag.
Raktáron
(>10 db)
36 065 Ft-tól
32 289 Ft-tól akár: –22 %
ADA ágy 80x200 cm, fenyőfa
Raktáron
(>10 db)
25 173 Ft-tól
67 996 Ft-tól akár: –18 %
Naomi magasított ágy 160x200 cm, fenyőfa
Raktáron
(10 db)
55 429 Ft-tól
78 198 Ft-tól akár: –22 %
Naomi magasított ágy 180x200 cm, fenyőfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,4 csillag.
Raktáron
(2 db)
60 270 Ft-tól
49 293 Ft-tól akár: –17 %
Naomi magasított ágy 90x200 cm, fenyőfa
Raktáron
(>10 db)
40 906 Ft-tól
33 990 Ft-tól akár: –22 %
ADA ágy 90x200 cm, fenyőfa
Raktáron
(>10 db)
26 383 Ft-tól
73 947 Ft-tól akár: –10 %
PARIS magasított ágy 180x200 cm, fenyőfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag.
Raktáron
(8 db)
66 321 Ft-tól
22 087 Ft
–18 %
Éjjeliszekrény Ilona fenyőfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
17 912 Ft
Termék részletes leírása
Méretek
| Szélesség | 150 cm |
| Magasság (kerekekkel együtt) | 17 cm |
| Mélység | 57 cm |
Útmutató a tároló dobozhoz
A tároló doboz összeszerelése nem bonyolult! Kíváncsi, mi vár önre? Az alábbiakban megtekintheti a teljes összeszerelési útmutatót. Nincs mitől tartania.
A tároló doboz csomagja a következőket tartalmazza:
- 1x a doboz elülső része
- 1x a doboz hátulsó része
- 4x farostlemez a doboz aljához
- 2x összekötő sín a doboz aljához kapcsolódó farostlemezhez
- 1x bal és 1x jobb oldal a dobozhoz
- Összekötő anyag
- Összeszerelési útmutató
- Garancia 2 év
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyneműtartó fiók |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605016901 |
| ? Fa dekoráció: | Fenyőfa |
| ? Hosszúság: | 150 cm |
| ? Mélység: | 57 cm |
| ? Magasság: | 17 cm |
| Anyaga: | Fa, Sololit |
| Súly: | 9,05 kg |
| Lakkozott: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
