Ágyneműtartó fiók 98 cm, fenyőfa
Kapcsolódó termékek
57 794 Ft-tól akár: –16 %
Naomi magasított ágy 120 x 200 cm, fenyőfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,1 csillag.
Raktáron
(5 db)
48 167 Ft-tól
49 293 Ft-tól akár: –14 %
PARIS magasított ágy 90x200 cm, fenyőfa
Raktáron
(>10 db)
42 116 Ft-tól
71 397 Ft-tól akár: –20 %
Laura ágy 180x200 cm, fenyőfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,4 csillag.
Raktáron
(>10 db)
56 639 Ft-tól
33 990 Ft-tól akár: –22 %
ADA ágy 90x200 cm, fenyőfa
Raktáron
(>10 db)
26 383 Ft-tól
44 192 Ft-tól akár: –13 %
Laura ágy 90x200 cm, fenyőfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,4 csillag.
Raktáron
(>10 db)
38 486 Ft-tól
49 293 Ft-tól akár: –17 %
Naomi magasított ágy 90x200 cm, fenyőfa
Raktáron
(>10 db)
40 906 Ft-tól
22 087 Ft
–18 %
Éjjeliszekrény Ilona fenyőfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
17 912 Ft
42 491 Ft
–20 %
Ágyneműtartó fiók IKAROS 200 cm, sonoma tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag.
Raktáron
(>10 db)
33 990 Ft
Termék részletes leírása
Méretek
| Szélesség | 98 cm |
| Magasság (kerekekkel együtt) | 17 cm |
| Mélység | 57 cm |
Útmutató az tárolódobozhoz
Az tárolódoboz összeszerelése nem bonyolult! Szeretné megnézni, mi vár önre? Alább megtekintheti az összeszerelési útmutatót. Nincs mitől tartani.
A tárolódoboz csomagja a következőket tartalmazza:
- 1x doboz elülső panele
- 1x doboz hátsó panele
- 4x farostlemez a doboz aljának
- 2x összekötő léc a doboz aljának farostlemezeihez
- 1x bal és 1x jobb oldal panel
- Összekötő anyag
- Összeszerelési útmutató
- Garancia 2 év
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyneműtartó fiók |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605016208 |
| ? Fa dekoráció: | Fenyőfa |
| ? Hosszúság: | 98 cm |
| ? Mélység: | 57 cm |
| ? Magasság: | 17 cm |
| Anyaga: | Fa, Sololit |
| Súly: | 6,1 kg |
| Lakkozott: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
