Ágyneműtartó fiók 150 cm, tölgyfa
Kapcsolódó termékek
44 192 Ft-tól akár: –16 %
Emily ágy 90x200 cm, tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,4 csillag.
Raktáron
(>10 db)
36 791 Ft-tól
47 592 Ft-tól akár: –12 %
Laura ágy 90x200 cm, tölgy
Raktáron
(>10 db)
42 116 Ft-tól
79 899 Ft-tól akár: –8 %
PARIS magasított ágy 180x200 cm, tölgyfa
Raktáron
(>10 db)
72 856 Ft-tól
85 850 Ft-tól akár: –23 %
Naomi magasított ágy 180x200 cm, tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
66 079 Ft-tól
78 198 Ft-tól akár: –20 %
Laura ágy 180x200 cm, tölgyfa
Raktáron
(>10 db)
62 206 Ft-tól
27 188 Ft
–27 %
Éjjeliszekrény Ilona tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
19 630 Ft
42 491 Ft
–20 %
Ágyneműtartó fiók IKAROS 200 cm, sonoma tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag.
Raktáron
(>10 db)
33 990 Ft
Termék részletes leírása
Méretek
| Szélesség | 150 cm |
| Magasság (kerekekkel együtt) | 17 cm |
| Mélység | 57 cm |
Útmutató a tárolódobozhoz
A tárolódoboz összeszerelése nem nagy tudomány! Szeretné megnézni, mi vár Önre? Az alábbiakban megtekintheti a teljes összeszerelési útmutatót. Nincs mitől félni.
Csomagolás tartalma:
- 1x tárolódoboz elülső oldala
- 1x tárolódoboz hátsó oldala
- 4x farostlemez a doboz aljához
- 2x összekötő lécek a doboz aljának farostlemezéhez
- 1x bal és 1x jobb oldalfal
- Kötőelemek
- Útmutató az összeszereléshez
- Garancia 2 év
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyneműtartó fiók |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605016925 |
| ? Fa dekoráció: | Tölgyfa |
| ? Hosszúság: | 150 cm |
| ? Mélység: | 57 cm |
| ? Magasság: | 17 cm |
| Anyaga: | Fa, Sololit |
| Súly: | 9,05 kg |
| Lakkozott: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
