Ágyneműtartó fiók 98 cm, fehér
Kapcsolódó termékek
42 491 Ft
–20 %
Ágyneműtartó fiók IKAROS 200 cm, sonoma tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag.
Raktáron
(>10 db)
33 990 Ft
33 990 Ft
–30 %
Ágyneműtartó fiók IKAROS 159 cm, sonoma tölgyfa
Raktáron
(>10 db)
23 635 Ft
Termék részletes leírása
Méretek
| Szélesség | 98 cm |
| Magasság (kerekekkel együtt) | 17 cm |
| Mélység | 57 cm |
Útmutató a tárolódobozhoz
A tárolódoboz összeszerelése nem bonyolult! Szeretne előre látni, mi vár Önre? Az alábbiakban megtekintheti a teljes összeszerelési útmutatót. Nincs ok aggodalomra.
Csomagolás tartalma:
- 1x doboz eleje
- 1x doboz hátulja
- 4x farostlemez a doboz aljához
- 2x összekötő lécek a doboz aljának farostlemezének összekapcsolására
- 1x bal és 1x jobb oldal a dobozhoz
- Összekötő anyagok
- Összeszerelési útmutató
- Garancia 2 év
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyneműtartó fiók |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605017151 |
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Hosszúság: | 98 cm |
| ? Mélység: | 57 cm |
| ? Magasság: | 17 cm |
| Anyaga: | Fa, Sololit |
| Súly: | 6,1 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
