Ágyneműtartó fiók IKAROS 159 cm, sonoma tölgyfa
Kapcsolódó termékek
66 296 Ft-tól akár: –29 %
IKAROS DOUBLE ágy 160 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy
Raktáron
(>10 db)
46 957 Ft-tól
62 895 Ft-tól akár: –31 %
IKAROS ágy 140x200 cm, fehér/sonoma tölgy
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
4 hét
42 842 Ft-tól
42 491 Ft
–20 %
Ágyneműtartó fiók IKAROS 200 cm, sonoma tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag.
Raktáron
(>10 db)
33 990 Ft
Termék részletes leírása
Méretek
| Szélesség | 159 cm |
| Magasság (kerekekkel együtt) | 17 cm |
| Mélység | 57,5 cm |
A tárolódoboz csomagja tartalmazza:
- 1x a doboz elülső része
- 1x a doboz hátulsó része
- 4x sololit a doboz aljához
- 2x összekötő sín a sololitok csatlakoztatásához
- 1x középső lap a sololit lemezek szilárd összekapcsolásához
- 1x bal és 1x jobb oldal a dobozhoz
- Csatlakozó anyag
- Összeszerelési útmutató
- Garancia 2 év
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyneműtartó fiók |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605041590 |
| ? Fa dekoráció: | Sonoma tölgy |
| ? Hosszúság: | 159 cm |
| ? Mélység: | 57,5 cm |
| ? Magasság: | 17 cm |
| Anyaga: | Fa, Sololit |
| Súly: | 10,45 kg |
| Lakkozott: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
