Ágyneműtartó fiók 200 cm, égerfa
Kapcsolódó termékek
54 394 Ft-tól akár: –15 %
PARIS magasított ágy 90x200 cm, égerfa
Raktáron
(>10 db)
46 231 Ft-tól
62 895 Ft-tól akár: –15 %
Naomi magasított ágy 120 x 200 cm, égerfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
53 008 Ft-tól
71 397 Ft-tól akár: –20 %
Naomi magasított ágy 140x200 cm, égerfa
Raktáron
(7 db)
56 639 Ft-tól
85 850 Ft-tól akár: –23 %
Naomi magasított ágy 180x200 cm, égerfa
Raktáron
(>10 db)
66 079 Ft-tól
47 592 Ft-tól akár: –12 %
Laura ágy 90x200 cm, égerfa
Raktáron
(>10 db)
42 116 Ft-tól
42 491 Ft
–20 %
Ágyneműtartó fiók IKAROS 200 cm, sonoma tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag.
Raktáron
(>10 db)
33 990 Ft
Termék részletes leírása
Méretek
| Szélesség | 200 cm |
| Magasság (kerekekkel együtt) | 17 cm |
| Mélység | 57 cm |
Útmutató az ágy alatti tároló dobozhoz
Az ágy alatti tároló doboz összeállítása nem bonyolult! Kíváncsi rá, mi vár önre? Az alábbiakban talál egy teljes útmutatót az összeállításhoz. Nincs mitől félni.
Az ágy alatti tároló doboz csomag tartalma:
- 1x doboz elülső panel
- 1x doboz hátsó panel
- 4x farostlemez a doboz aljára
- 2x összekötő lécek a doboz aljának farostlemezeinek összekapcsolásához
- 1x bal és 1x jobb oldal a dobozhoz
- Összekötő anyag
- Összeállítási útmutató
- Garancia 2 év
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyneműtartó fiók |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605016956 |
| ? Fa dekoráció: | Égerfa |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| ? Mélység: | 57 cm |
| ? Magasság: | 17 cm |
| Anyaga: | Fa, Sololit |
| Súly: | 10,65 kg |
| Lakkozott: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
