Fém ágyrács rögzített keretben 90x200 cm
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
7 909 Ft
–7 %
Lamella ágyrács 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
7 344 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
15 833 Ft
–23 %
Lamella ágyrács 140x200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
12 082 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
8 487 Ft
–6 %
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
7 896 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
12 845 Ft
–4 %
Léces ágyrács textillel 140x200 cm
Raktáron
(>10 db)
12 296 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
15 827 Ft
–7 %
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
Raktáron
(>10 db)
14 665 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
12 663 Ft
–12 %
Lamella ágyrács 120 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
11 134 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
11 010 Ft
–3 %
Léces ágyrács textillel 120 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
10 604 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
17 662 Ft
–6 %
Léces ágyrács textillel 180x200 cm
Raktáron
(>10 db)
16 470 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
7 909 Ft
–10 %
Lamella ágyrács 80x200 cm
Raktáron
(>10 db)
7 107 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
7 569 Ft
–4 %
Léces ágyrács textillel 80x200 cm
Raktáron
(>10 db)
7 220 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
15 833 Ft
–10 %
Lamella ágyrács 160x200 cm
Raktáron
(>10 db)
14 214 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
15 833 Ft
–7 %
Lamella ágyrács 180x200 cm
Raktáron
(>10 db)
14 687 Ft
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyak |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605022919 |
| ? Méret: | 90 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| Súly: | 8 kg |
| Szélesség: | 90 cm |
| Ágyrács keretének anyaga: | Fém |
| Ágyrács típusa: | Lamellás |
| Kinek javasoljuk: | Férfiaknak, Nőknek |
| Lamellák száma: | 13 |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
