Gyerek tároló doboz HÁZIKÓ D3 fenyő
Kapcsolódó termékek
42 491 Ft
–20 %
Ágyneműtartó fiók IKAROS 200 cm, sonoma tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag.
Raktáron
(>10 db)
33 990 Ft
33 990 Ft
–30 %
Ágyneműtartó fiók IKAROS 159 cm, sonoma tölgyfa
Raktáron
(>10 db)
23 635 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Korpus: Fenyőfa
- Alj: 2 rostlemez deszka
Szín
- Természetes
Méretek
- Szélesség: 158 cm
- Mélység: 84 cm
- Elülső oldal magassága: 17 cm
- Hátsó oldal magassága: 11,5 cm
Kialakítás
- 4 kerék
- 2 fogantyú
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyneműtartó fiók |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605037579 |
| ? Fa dekoráció: | Fenyőfa |
| ? Mélység: | 84 cm |
| ? Magasság: | 11,5 cm, 17 cm |
| Anyaga: | Fa, Sololit |
| Súly: | 1 kg |
| Szélesség: | 158 cm |
| Kerekek: | Kerekeken |
| Lakkozott: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
