Felfújható fotel lábtartóval RESTIO 86x88 cm, szürke
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Szín
- Szürke
Méretek
- Szélesség: 88 cm
- Mélység: 116 cm
- Magasság: 86 cm
- Taburett átmérője: 55 cm
- Taburett magassága: 30 cm
- Súly: 2 kg
Kialakítás
- Felfújható fotel beltérbe és kertbe is alkalmas
- A csomag tartalmaz egy praktikus lábtartót
- A felső rész finom bársony szövettel bevonva
- Alacsony súlyának köszönhetően utazáshoz is ideális
Kényelem bármikor és bárhol
Élvezze a maximális kényelmet felesleges erőfeszítés nélkül. A felfújható fotel lábtartóval ideális megoldást jelent a relaxációhoz otthon, a kertben vagy utazás közben. Könnyű kezelhetősége és alacsony súlya miatt mindig kéznél lehet – legyen szó egy fárasztó nap utáni pihenésről vagy hangulatos hely teremtéséről barátokkal való találkozáshoz. A kellemes felület és praktikus kialakítás mindennapi kényelem ideális társává teszi.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti bútor |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679835347 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Mélység: | 116 cm |
| ? Magasság: | 86 cm |
| Súly: | 2 kg |
| Szélesség: | 88 cm |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| A puff magassága: | 30 cm |
| A puff szélessége: | 55 cm |
| AR nézet: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
