Felfújható fotel lábtartóval RESTIO 86x88 cm, fekete
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Szín
- Fekete
Méretek
- Szélesség: 88 cm
- Mélység: 116 cm
- Magasság: 86 cm
- A lábtartó átmérője: 55 cm
- A lábtartó magassága: 30 cm
- Súly: 2 kg
Kialakítás
- Felfújható fotel, alkalmas belső térbe és kertbe is
- Tartalmaz egy praktikus lábtartót
- A felső rész finom bársonyszövettel van bevonva
- Alacsony súlya miatt utazásokhoz is ideális
Kényelem bármikor és bárhol
Élvezze a maximális kényelmet felesleges erőfeszítés nélkül. A felfújható fotel lábtartóval ideális megoldás a pihenéshez otthon, a kertben és útközben is. Egyszerű kezelhetőségének és alacsony súlyának köszönhetően mindig kéznél tarthatja – akár egy fárasztó nap után szeretne pihenni, akár egy hangulatos helyet létrehozni a barátokkal való találkozáshoz. Kellemes felülete és praktikus kialakítása miatt kiváló társ a mindennapi jólét eléréséhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti bútor |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679835330 |
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Mélység: | 116 cm |
| ? Magasság: | 86 cm |
| Súly: | 2 kg |
| Szélesség: | 88 cm |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| A puff magassága: | 30 cm |
| A puff szélessége: | 55 cm |
| AR nézet: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
