Összecsukható turista szék VENTO 38 cm, kék
Kapcsolódó termékek
11 885 Ft
–5 %
Kerek kerti asztal üveglappal ISLAND 60 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
11 233 Ft
Újdonság
38 071 Ft
–7 %
KATO SIRVON kerti szett - 2 szék és kerek asztal, fekete/sárga
Raktáron
(>10 db)
35 368 Ft
Akció
13 586 Ft
–10 %
Műanyag szék TREGO karfával, antracit színű
Raktáron
(>10 db)
12 179 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Poliészter
Szín
- Kék
Méretek
- Szélesség: 38 cm
- Mélység: 38 cm
- Magasság: 38 cm
- Teherbírás: 80 kg
- Súly: 0,339 kg
Kialakítás
- Ideális kempingezéshez, fesztiválokhoz vagy piknikekhez
- Összecsukható és kompakt kialakítás
- Tartós, vízhatlan anyagból készült
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti bútor |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5701390647985 |
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Mélység: | 38 cm |
| ? Magasság: | 38 cm |
| Súly: | 0,339 kg |
| Szélesség: | 38 cm |
| Összecsukható: | Igen |
| Teherbírás: | 80 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
