Hordozható összecsukható szék VENTO 38 cm, fekete
Kapcsolódó termékek
11 885 Ft
–5 %
Kerek kerti asztal üveglappal ISLAND 60 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
11 233 Ft
Újdonság
38 071 Ft
–7 %
KATO SIRVON kerti szett - 2 szék és kerek asztal, fekete/zöld
Raktáron
(9 db)
35 368 Ft
Újdonság
38 071 Ft
–7 %
Kerti szett KATO SIRVON - 2 szék és kerek asztal, fekete/mustárszínű
Raktáron
(>10 db)
35 368 Ft
Újdonság
38 071 Ft
–7 %
Kerti garnitúra KATO SIRVON - 2 szék és kerek asztal, fekete
Raktáron
(>10 db)
35 368 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Poliészter
Szín
- Fekete
Méretek
- Szélesség: 38 cm
- Mélység: 38 cm
- Magasság: 38 cm
- Teherbírás: 80 kg
- Súly: 0,339 kg
Kialakítás
- Kiválóan alkalmas kempingezéshez, fesztiválokhoz vagy piknikhez
- Összecsukható és kompakt kialakítás
- Tartós, vízálló anyagból készült
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti bútor |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5701390647985 |
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Mélység: | 38 cm |
| ? Magasság: | 38 cm |
| Súly: | 0,339 kg |
| Szélesség: | 38 cm |
| Összecsukható: | Igen |
| Teherbírás: | 80 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
