CATERFOLD 53x51 cm-es étkezőasztal, bézs
Kapcsolódó termékek
Próbálja ki AR-ben ❖
18 226 Ft
–25 %
Étkezőszék KATO műanyag, fekete
Raktáron
(>10 db)
13 507 Ft
Akció
Próbálja ki AR-ben ❖
18 226 Ft
–45 %
Étkezőszék KATO műanyag, világosszürke
Raktáron
(>10 db)
9 905 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEKEND"
Próbálja ki AR-ben ❖
18 226 Ft
–22 %
Étkezőszék KATO műanyag, korallszín
Raktáron
(>10 db)
14 105 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEKEND"
Próbálja ki AR-ben ❖
12 663 Ft
–9 %
Műanyag TREGO szék karfákkal, kék
Raktáron
(>10 db)
11 415 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEKEND"
1 569 Ft
–2 %
Összecsukható turista szék VENTO 38 cm, kék
Raktáron
(>10 db)
1 523 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEKEND"
Hordozható összecsukható szék VENTO 38 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
1 569 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEKEND"
Próbálja ki AR-ben ❖
10 761 Ft
–10 %
Műanyag szék TREGO, zöld
Raktáron
(>10 db)
9 679 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEKEND"
Próbálja ki AR-ben ❖
12 663 Ft
–9 %
Műanyag szék TREGO karfával, zöld
Raktáron
(>10 db)
11 415 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEKEND"
6 324 Ft
–9 %
Összecsukható kempingszék TRAIL, krémszínű
Raktáron
(>10 db)
5 728 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEKEND"
11 078 Ft
–10 %
Kerek kerti asztal üveglappal ISLAND 60 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
9 860 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEKEND"
35 486 Ft
–7 %
Kerti szett KATO SIRVON - 2 szék és kerek asztal, fekete/petróleumkék
Raktáron
(>10 db)
32 966 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEKEND"
Próbálja ki AR-ben ❖
35 486 Ft
–7 %
Kerti szett KATO SIRVON - 2 szék és kerek asztal, fekete/zsályazöld
Raktáron
(>10 db)
32 966 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEKEND"
Próbálja ki AR-ben ❖
35 486 Ft
–7 %
Kerti szett KATO SIRVON - 2 szék és kerek asztal, fekete/bézs
Raktáron
(>10 db)
32 966 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEKEND"
35 486 Ft
–7 %
Kerti szett KATO SIRVON - 2 szék és kerek asztal, fekete/terrakotta
Raktáron
(>10 db)
32 966 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEKEND"
Próbálja ki AR-ben ❖
NERF BATTLE FORT kerti játszótér 4,45x1,84 m
Raktáron
(>10 db)
213 800 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEKEND"
Próbálja ki AR-ben ❖
35 486 Ft
–7 %
Kerti szett KATO SIRVON - 2 szék és kerek asztal, fekete/fehér
Raktáron
(>10 db)
32 966 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Asztallap: 3,5 cm vastag HDPE műanyag
- Fém: Acél porszórt felülettel
Méretek
- Hosszúság: 53 cm
- Szélesség: 51 cm
- Magasság: 50 cm
- Súly: 1,7 kg
- Csomag mérete: 55 x 23 x 20 cm
Kialakítás
- Összecsukható
- Szállítótáska a csomag része
- Könnyű, kevés helyet foglal el összecsukva
- Tökéletesen alkalmas svédasztalokhoz, kertbe és teraszra
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti bútor |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903678592219 |
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Hosszúság: | 53 cm |
| ? Magasság: | 50 cm |
| ? Típus: | Étkező |
| Súly: | 1,7 kg |
| Szélesség: | 51 cm |
| Forma: | Négyzet |
| Kinyitható: | Kinyitható |
| Kültéri használatra alkalmas: | Igen |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Lap anyaga: | Műanyag |
| Ülőhelyek száma: | 4 fő részére |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
