Strandtáska termo rekesszel CHILLORA 53 cm - több változatban
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag:
- Poliészter
Szín:
- Kék
- Barna
- Szürke
- Szín a kiválasztott változattól függően
Méretek
- Magasság: 53 cm
- Szélesség: 39 cm
- Mélység: 16 cm
- Súly: 0,15 kg
Kialakítás
- Önálló termo rekesz
- Könnyű hálós kialakítás
- Környezetbarát alternatíva a műanyag táskák helyett
- Praktikus fülek a kényelmes viseléshez
- Könnyen tisztítható
- 3 színes kivitel közül választhat
- Az ár 1 db-ra vonatkozik
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Utazási kiegészítők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Szürke, Barna, Kék |
| ? Mélység: | 16 cm |
| ? Magasság: | 53 cm |
| Anyaga: | Poliészter |
| Súly: | 0,15 kg |
| Szélesség: | 39 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
