Kerti lerakóasztal SIRVON fém 50x70 cm, fekete
Kapcsolódó termékek
11 885 Ft
–5 %
Kerek kerti asztal üveglappal ISLAND 60 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
11 233 Ft
38 908 Ft
–10 %
Kerti szék szett 4 db TAVERNO fekete
Raktáron
(>10 db)
35 018 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Fém: fekete
Méretek
- Hossz: 50 cm
- Szélesség: 50 cm
- Teljes magasság: 70 cm
- Önsúly: 2,5 kg
Kialakítás
- Kisegítő asztal kertbe és belső térbe is
- Fogantyú az asztal közepén a könnyű áthelyezéshez
- Strapabíró fém szerkezet
- Ajánlott védeni a kedvezőtlen időjárástól
Praktikus társ minden sarokba
Ez az elegáns kisegítő asztal könnyedén válik nélkülözhetetlen segítőtárssá otthonában és a kertben is. Használhatja reggeli kávézáshoz a teraszon, délutáni pihenéshez a fák árnyékában, vagy stílusos kiegészítőként a nappaliban a fotel mellett. A praktikus fogantyúnak köszönhetően egyszerűen oda viheti, ahol éppen szüksége van rá. A minimalista dizájn és a funkcionalitás kombinációja modern és légies megjelenést kölcsönöz a térnek, miközben a robusztus szerkezet megbízható mindennapi használatot biztosít.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti bútor |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4031456777983 |
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Hosszúság: | 50 cm |
| ? Magasság: | 70 cm |
| Anyaga: | Fém |
| Súly: | 2,5 kg |
| Szélesség: | 50 cm |
| Forma: | Kerek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
