Rács BASIC FLEX FRONT 180 x 200 (2 db 90x200 cm), felnyitható
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
9 105 Ft
–12 %
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
7 988 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
18 948 Ft
–15 %
Léces ágyrács textillel 180x200 cm
Raktáron
(>10 db)
15 975 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
13 586 Ft
–16 %
Lamella ágyrács 120 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
11 376 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
13 780 Ft
–9 %
Léces ágyrács textillel 140x200 cm
Raktáron
(>10 db)
12 465 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
16 986 Ft
–27 %
Lamella ágyrács 140x200 cm
Raktáron
(>10 db)
12 344 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
16 980 Ft
–14 %
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
Raktáron
(>10 db)
14 523 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
8 485 Ft
–11 %
Lamella ágyrács 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
7 504 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
10 185 Ft
–47 %
Léces ágyrács 80 x 160 cm
Raktáron
(>10 db)
5 337 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
8 121 Ft
–10 %
Léces ágyrács textillel 80x200 cm
Raktáron
(>10 db)
7 261 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
11 812 Ft
–8 %
Léces ágyrács textillel 120 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
10 771 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
8 485 Ft
–14 %
Lamella ágyrács 80x200 cm
Raktáron
(>10 db)
7 261 Ft
Termék részletes leírása
A rács anyaga
- Nyírfából
A rács méretei
- Szélesség: 180 cm
- Hosszúság: 200 cm
- Lamellák száma: 16 db
Kialakítás
- A rács keretére szerelt tokok
- 2 darab 90 x 200 cm-es méretben szállítva
- Ajánlott rugós matracokkal kombinálni
- A 160 x 200 cm és 180 x 200 cm méretű rács csak középosztásos ágyhoz vásárolható
- 2 db 80 x 200 cm-es vagy 90 x 200 cm-es matrac vásárlása szükséges
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyrácsok |
|---|---|
| ? Méret: | 180 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| Szélesség: | 180 cm |
| Ágyrács keretének anyaga: | Fa |
| Ágyrács típusa: | Lamellás |
| Lamellák száma: | 16 cm |
| Teherbírás: | 120 kg személyenként |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
