Kerek kerti asztal üveglappal ISLAND BLACK 60 cm, fekete
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Lap: Edzett üveg
- Szerkezet: Porszórt fekete fém
Méretek +/- 0,5 cm
- Asztallap átmérő: 60 cm
- Magasság: 69 cm
- Üveg vastagsága: 4 mm
- Súly: 4,5 kg
Kialakítás
- Könnyű és kompakt kialakítás
- Stílusos fekete edzett üveglap
- Tartós fém szerkezet
- Porszórt bevonatnak köszönhetően hosszú élettartam
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
- Csomagolás: 71 x 62 x 70 cm, 6 kg
Hozzon létre kellemes pihenőhelyet a kertjében, teraszán vagy erkélyén. A praktikus és stílusos asztalka könnyen válik kültéri ülősarka elengedhetetlen részévé, kiszolgálva a reggeli kávéhoz és az esti pihenéshez. Univerzális kialakításának köszönhetően könnyedén összeillesztheti más kerti bútorokkal, és harmonikus környezetet teremthet a családdal és barátokkal töltött kellemes pillanatokhoz. Élvezze a kültéri hangulatot teljes mértékben, és biztosítsa magának azt a kényelmet, amit minden nap értékelni fog.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti bútor |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332097531 |
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Átmérő: | 60 cm |
| ? Magasság: | 69 cm |
| ? Típus: | Étkező |
| Súly: | 6 kg |
| Kinyitható: | Szilárd |
| Kültéri használatra alkalmas: | Igen |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Lap anyaga: | Üveg |
| Helyek száma: | 2 személyes |
| Tábla alakja: | Kerek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
