Kárpitozott boxspring ágy MERALIS 90x200 cm barna
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Velúr szövet: Cosmic 800 - barna
- Gramázs: 390 g/m2
- Forgácslap
Méretek
- Szélesség: 90 cm
- Hosszúság: 207 cm
- Fejtámla magassága: 98 cm
- Ágyvégi támla vastagsága: 7 cm
- Ágy magassága: 45 cm
- Ágy magassága topperrel: 49 cm
- Lábak magassága: 2 cm
- Matrac mérete: 90 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg
- Ágy súlya: 101 kg
Kialakítás
- Tárolóhellyel együtt
- Az ágy része egy Bonell rugós matrac
- A matrac felső része T30 jelzésű poliuretán habból készül
- Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- A topper nem része az ágynak
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbbek választások otthonokban és luxus szállodákban, köszönhetően kivételes konstrukciójuknak és első osztályú kényelmüknek. Ez a típus egy alsó rugós alappal (boxspring) és fő matraccal rendelkezik, amelyhez külön is beszerezhető felső topper. Az alap tartalmaz egy rugórendszert, amely optimálisan elosztja a súlyt, ezzel meghosszabbítva a matrac élettartamát. A fő matrac általában zsebrugókat vagy bonell rugókat használ a szilárd, de kényelmes testtámaszért. A topper külön megvásárolható a még nagyobb komfort és alvás higiénia érdekében, amely puha felületet biztosít. Ennek a kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelemmel, magas tartóssággal és elegáns megjelenéssel rendelkeznek, amely feldob minden hálószobát. Ha egy olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcsminőségű designt, maximális kényelmet és hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boxspring ágyak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Barna |
| ? Méret: | 90 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Súly: | 101 kg |
| Szélesség: | 90 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
