Kárpitozott boxspring ágy GLORIEN 80x200 cm bíbor
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Velúr szövet: Cosmic 110 - bíbor
- Grammsúly: 390 g/m2
- Forgácslap
Méretek
- Szélesség: 80 cm
- Hosszúság: 207 cm
- Fejtámla magasság: 98 cm
- Fejtámla vastagság: 7 cm
- Ágy magasság: 45 cm
- Ágy magasság topperrel: 49 cm
- Lábak magassága: 2 cm
- Matrac mérete: 80 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg
- Ágy súlya: 92 kg
Kialakítás
- Tárolóhellyel együtt
- Az ágy része egy Bonell rugós matrac
- A matrac felső része poliretán habból készült, T30 jelöléssel
- A matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- A topper nem része az ágynak
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbbek választásként tűnnek fel a háztartásokban és a luxusszállodákban, köszönhetően azok kivételes kialakításának és első osztályú kényelmének. Az ilyen típusú ágyak alsó részét egy rugós alap (boxspring) alkotja és a fő matrac, amelyekhez külön is vásárolható topper. Az alap tartalmazza a rugós rendszert, amely optimálisan osztja el a súlyt, meghosszabbítva a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakrugós vagy bonell rugós a stabil, de kényelmes testtartás érdekében. A még magasabb komfort és higiénia érdekében beszerezhető topper, amely puha felületet biztosít. Ennek a kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelmükkel, magas tartósságukkal és elegáns megjelenésükkel tündökölnek, amelyek minden hálószobát feldobnak. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a kiváló dizájnt, maximális kényelmet és hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boxspring ágyak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Bíbor |
| ? Méret: | 80 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Szélesség: | 80 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
