Kárpitozott boxspring ágy GLORIEN 90x200 cm bíbor
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Velúr szövet: Cosmic 110 - bíbor
- Grammsúly: 390 g/m2
- Forgácslap
Méretek
- Szélesség: 90 cm
- Hosszúság: 207 cm
- Fejtámla magassága: 98 cm
- Fejtámla vastagsága: 7 cm
- Ágy magassága: 45 cm
- Ágy magassága topperrel: 49 cm
- Lábak magassága: 2 cm
- Matrac méretéhez: 90 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg
- Ágy súlya: 100 kg
Kialakítás
- Tárolóhellyel
- A Bonell rugós matrac az ágy része
- A matrac felső része T30 jelzésű poliuretán habból készült
- A matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- A topper nem az ágy része
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbbek otthonokban és luxusszállodákban egyaránt, köszönhetően kivételes kialakításuknak és első osztályú kényelmüknek. Az ilyen típusú ágyat a alsó rugós alap (boxspring) és a fő matrac alkotja, amelyekhez külön topper is vásárolható. Az alap rugós rendszerrel rendelkezik, amely optimálisan osztja el a súlyt, ezáltal meghosszabbítja a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakos vagy bonell rugókat használ, hogy szilárd, de kényelmes támaszt nyújtson a testnek. További kényelmet és higiéniai előnyöket biztosít a topper, amely puha felületet ad. Ez a kombináció teszi a boxspring ágyakat kivételesen kényelemessé, rendkívül tartósá és elegáns megjelenésűvé, amely bármely hálószobát feldob. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a kifinomult designt, maximális kényelmet és tartósságot, a boxspring az ideális választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boxspring ágyak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Bíbor |
| ? Méret: | 90 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Súly: | 100 kg |
| Szélesség: | 90 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
