Kárpitozott boxspring ágy GLORIEN 160x200 cm bíborszínű
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Velúr szövet: Cosmic 110 - bíborvörös
- Gramázs: 390 g/m2
- Forgácslap
Méretek
- Szélesség: 160 cm
- Hosszúság: 207 cm
- Fejtámla magassága: 98 cm
- Ágy fejvég vastagsága: 7 cm
- Ágy magassága: 45 cm
- Ágy magassága topperrel: 49 cm
- Lábmagasság: 2 cm
- Matrac mérete: 2 db 80 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg
- Ágy súlya: 130 kg
Kialakítás
- Tartalmazza a tárolóhelyet
- A matrac Bonell rugós matrac az ágy része
- A matrac felső része poliuretán hab T30 jelzéssel
- Matrac keménység: H3 (közepesen kemény)
- A topper nem tartozik az ágyhoz
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbbek mind otthonokban, mind luxushotelekben, köszönhetően kivételes kialakításuknak és első osztályú kényelmüknek. Ez a típusú ágy egy alsó rugós alapból (boxspring) és fő matracból áll, amelyhez külön különálló toppert is lehet vásárolni. Az alap rugós rendszert tartalmaz, amely optimálisan osztja el a súlyt, ezzel növelve a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakos vagy bonell rugókat használ a szilárd, de kényelmes testtartó támogatás érdekében. A még magasabb komfort és alváshigiénia érdekében vásárolható hozzá topper, amely biztosítja a puha felületet. Ezen kombináció miatt a boxspring ágyak kivételes kényelemmel, magas ellenállósággal és elegáns megjelenéssel tűnnek ki, amely minden hálószobát felértékel. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcsminőségű dizájnt, a maximális kényelmet és a hosszú távú tartósságot, akkor a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boxspring ágyak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Bíbor |
| ? Méret: | 160 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Franciaágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Súly: | 130 kg |
| Szélesség: | 160 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
