Kárpitozott boxspring ágy GLORIEN VELVET 140x200 cm szürke
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Bársony szövet: Kronos 15 - szürke
- Gramázs: 270 g/m2
- Forgácslap
Méretek
- Szélesség: 140 cm
- Hosszúság: 207 cm
- Fejtámla magassága: 98 cm
- Ágyfej vastagsága: 7 cm
- Ágy magassága: 45 cm
- Ágy magassága topperrel: 49 cm
- Lábak magassága: 2 cm
- Matrac mérete: 70 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg/személy
- Ágy súlya: 121 kg
Kialakítás
- Tárolóhellyel
- Az ágy része a Bonell rugós matrac
- A matrac felső része T30 jelzésű poliuretán habból készült
- Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- A topper nem az ágy része
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbbek mind otthonok, mind luxus hotelek körében, kivételes kialakításuk és első osztályú kényelmük révén. Ez a típusú ágy alsó rugós alapból (boxspring) és fő matracból áll, amelyekhez külön toppereket lehet beszerezni. Az alap rugós rendszert tartalmaz, amely optimálisan osztja el a súlyt, így növelve a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakrugókat vagy bonell rugókat használ a test erős, de kényelmes alátámasztására. A még nagyobb kényelem és higiénia érdekében további topper is vásárolható, amely puha felületet biztosít. Ezen kombináció révén a boxspring ágyak kivételes kényelmük, magas tartósságuk és elegáns megjelenésük miatt emelkednek ki, amelyek minden hálószobát feldobnak. Ha olyan ágyat keres, amely a csúcsminőségű dizájnt, maximális kényelmet és hosszú élettartamot egyesíti, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boxspring ágyak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Méret: | 140 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Franciaágy, Egyszemélyes ágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Súly: | 121 kg |
| Szélesség: | 140 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter, Velúrszövet |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
