Kárpitozott boxspring ágy MERALIS 180x200 cm barna
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Velúr szövet: Cosmic 800 - barna
- Grammsúly: 390 g/m2
- Faforgácslap
Méretek
- Szélesség: 180 cm
- Hosszúság: 207 cm
- Fejvég magassága: 98 cm
- Az ágyvég vastagsága: 7 cm
- Ágy magasság: 45 cm
- Ágy magassága toppal: 49 cm
- Lábak magassága: 2 cm
- Matracméret: 90 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg/fő
- Az ágy súlya: 141 kg
kialakítás
- Tartalmazza a tárolóhelyet
- Az ágy része egy Bonell rugós matrac
- A matrac felső része polyuretán habból készült T30 jelzéssel
- A matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- A topper nem része az ágynak
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbbek választás a háztartások és luxus hotelek számára, köszönhetően különleges kialakításuknak és első osztályú kényelmüknek. Ez a típusú ágy egy alsó rugós alapból (boxspring) és fő matracból áll, amelyekhez külön is megvásárolható a felső topper. Az alap egy rugórendszert tartalmaz, amely optimálisan osztja el a súlyt, így növeli a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakrugókat vagy bonell rugókat alkalmaz, amelyek szilárd, mégis kényelmes alátámasztást nyújtanak a testnek. A még nagyobb kényelem és alvási higiénia érdekében választható topper is, amely puha felületet biztosít. Ez a kombináció kivételes kényelmet, magas ellenállóságot és elegáns megjelenést kölcsönöz a boxspring ágyaknak, amelyek minden hálószobát megemelnek. Ha egy olyan ágyat keres, amely ötvözi a kiváló formatervezést, maximális kényelmet és tartós ellenállóságot, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boxspring ágyak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Barna |
| ? Méret: | 180 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Franciaágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Szélesség: | 180 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
