Kárpitozott boxspring ágy ISPIRA 140x200 cm krém
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársony anyag: Tilia 03 - krém
- Forgácslap
Méretek
- Szélesség: 140 cm
- Hosszúság: 207 cm
- Fejtámla magassága: 98 cm
- Ágyvég vastagsága: 7 cm
- Ágy magassága: 45 cm
- Ágy magassága topperrel: 49 cm
- Lábmagasság: 2 cm
- Matrac méretéhez: 70 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg/személy
- Ágy súlya: 121 kg
Kialakítás
- Tartalmaz tároló helyet
- Az ágy része a Bonell rugós matrac
- A matrac felső része poliuretán habból T30 jelöléssel
- Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- A topper nem része az ágynak
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbbek választás otthonok és luxus szállodák számára is, köszönhetően kivételes kialakításuknak és első osztályú kényelmüknek. Ez a típusú ágy alsó rugós alapból (boxspring) és fő matracból áll, amelyekhez külön topper is vásárolható. Az alap tartalmaz egy rugórendszert, amely optimálisan osztja el a súlyt, ezáltal növelve a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakrugókkal vagy bonell rugókkal biztosítja a test erős, de kényelmes alátámasztását. Az alvási kényelem és higiénia érdekében topper is vásárolható, amely puha felületet biztosít. Ezen kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelmet, nagy tartósságot és elegáns megjelenést kínálnak, amely minden hálószobát feldob. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcsminőségű designt, a maximális kényelmet és a hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boxspring ágyak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Krém |
| ? Méret: | 140 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Franciaágy, Egyszemélyes ágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Súly: | 121 kg |
| Szélesség: | 140 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Mintával, Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
