Kárpitozott boxspring ágy MERALIS 80x200 cm barna
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Velúr anyag: Cosmic 800 - barna
- Gramázs: 390 g/m2
- Faforgácslap
Méretek
- Szélesség: 80 cm
- Hossz: 207 cm
- Fejvégtámla magassága: 98 cm
- Ágyvég vastagsága: 7 cm
- Ágy magassága: 45 cm
- Ágy magassága topperrel: 49 cm
- Lábak magassága: 2 cm
- Matrac mérete: 80 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg
- Ágy súlya: 90 kg
Kialakítás
- Tárolóhellyel együtt
- Az ágy bonell rugós matracot tartalmaz
- A matrac felső része T30 jelzésű poliuretán habból készül
- A matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- Topper nem tartozik az ágyhoz
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbb választásnak bizonyulnak otthonokban és luxus hotelekben is, köszönhetően kivételes kialakításuknak és első osztályú kényelmüknek. Ez a típusú ágy alsó rugós alapból (boxspring) és fő matracból áll, amelyekhez külön is vásárolható topper. Az alap rugós rendszere optimálisan osztja el a súlyt, így növelve a matrac élettartamát. A fő matrac általában zsákrugós vagy bonell rugókat használ a test szilárd, de kényelmes megtámasztása érdekében. A még nagyobb kényelem és alváshigiénia érdekében külön megvásárolható a topper, amely puha felületet biztosít. Ennek a kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelemmel, magas tartóssággal és elegáns megjelenéssel rendelkeznek, ami minden hálószobát feldob. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcsminőségű dizájnt, maximális kényelmet és hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boxspring ágyak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Barna |
| ? Méret: | 80 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Súly: | 90 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
