Kárpitozott boxspring ágy MERALIS 160x200 cm barna
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Velúr szövet: Cosmic 800 - barna
- Grammsúly: 390 g/m2
- Forgácslap
Méretek
- Szélesség: 160 cm
- Hossz: 207 cm
- Fejtámla magasság: 98 cm
- Ágyfejtámla vastagsága: 7 cm
- Ágy magassága: 45 cm
- Ágy magassága topperrel: 49 cm
- Lábak magassága: 2 cm
- Matrac mérete: 80 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg/személy
- Ágy súlya: 129 kg
Kialakítás
- Tárolóhellyel együtt
- Az ágy része egy Bonell rugós matrac
- A matrac felső része polireután habból készült, T30 jelzéssel
- A matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- Topper nem része az ágynak
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbbek a háztartások és a luxus szállodák körében is, köszönhetően kivételes kialakításuknak és első osztályú kényelmüknek. Ez a típusú ágy alsó rugós alappal (boxspring) és fő matraccal rendelkezik, amelyekhez külön topper is vásárolható. Az alap rugórendszert tartalmaz, amely optimálisan osztja el a súlyt, ezzel növelve a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakos vagy bonell rugókra támaszkodik, amely szilárd, de kényelmes testtartást biztosít. Még nagyobb komfort és higiénia érdekében topper is beszerezhető, amely puha felületet biztosít. Ennek a kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelemmel, magas tartóssággal és elegáns megjelenéssel emelkednek ki, ami minden hálószobát feldob. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcsdizájnt, a maximális kényelmet és a hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boxspring ágyak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Barna |
| ? Méret: | 160 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Franciaágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Súly: | 129 kg |
| Szélesség: | 160 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
