Kárpitozott boxspring ágy MERALIS 100x200 cm bézs
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Velúr anyag: Cosmic 10 - bézs
- Gramázs: 390 g/m2
- Forgácslap
Méretek
- Szélesség: 100 cm
- Hossz: 207 cm
- Fejtámla magassága: 98 cm
- Fejtámla vastagsága: 7 cm
- Ágy magassága: 45 cm
- Ágy magassága topperrel: 49 cm
- Lábak magassága: 2 cm
- Matrac mérete: 100 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg
- Ágy súlya: 107 kg
Kialakítás
- Tartalmazza a tárolóhelyet
- Az ágy része egy Bonell rugós matrac
- A matrac felső része poliretin habból készült T30 megjelöléssel
- Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- Topper nem része az ágynak
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
Boxspring ágyak egyre népszerűbbek a háztartásokban és luxus szállodákban is, köszönhetően kivételes kialakításuknak és prémium komfortjuknak. Ez a típusú ágy egy alsó rugós alapból (boxspring) és egy fő matracból áll, amelyhez külön is megvásárolható a felső topper. Az alap egy rugós rendszert tartalmaz, amely optimálisan oszlatja el a súlyt, meghosszabbítva a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakos vagy bonell rugókat használ a test szilárd és kényelmes alátámasztására. Még magasabb komfort és alvási higiénia érdekében külön vásárolható topper, amely puha felületet biztosít. E kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelmet, magas tartósságot és elegáns megjelenést nyújtanak, amelyek emelik minden hálószoba színvonalát. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcsminőségű designt, maximális kényelmet és hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boxspring ágyak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Méret: | 100 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Súly: | 107 kg |
| Szélesség: | 100 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
