Kárpitozott boxspring ágy MERALIS 100x200 cm barna
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Velúr szövet: Cosmic 800 - barna
- Grammsúly: 390 g/m2
- Forgácslap
Méretek
- Szélesség: 100 cm
- Hosszúság: 207 cm
- Fejtámla magasság: 98 cm
- Ágy fej részének vastagsága: 7 cm
- Ágy magasság: 45 cm
- Ágy magasság topperrel: 49 cm
- Lábak magassága: 2 cm
- Matrachoz való méret: 100 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg
- Ágy súlya: 107 kg
Kialakítás
- Tárolóhellyel együtt
- Az ágy része a Bonell rugós matrac
- A matrac felső része poliretin habból készül, T30 megjelöléssel
- Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- A topper nem tartozék az ágyhoz
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbbek mind az otthonokban, mind a luxus szállodákban, köszönhetően kivételes kialakításuknak és elsőrangú kényelmüknek. Ez a típusú ágy egy alsó rugós alapból (boxspring) és egy fő matracból áll, melyhez külön kiegészítőként választható topper. Az alapba épített rugórendszer optimálisan elosztja a súlyt, így meghosszabbítva a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakos vagy bonell rugókat használ, melyek szilárd, de kényelmes támaszt nyújtanak a test számára. A még magasabb komfort és higiénia érdekében topper is vásárolható, amely puha felületet biztosít. E kombináció által a boxspring ágyak kivételes kényelmet, magas tartósságot és elegáns megjelenést nyújtanak, amely bármely hálószobát feldob. Ha egy olyan ágyat keres, amely ötvözi a kiemelkedő dizájnt, maximális kényelmet és hosszú távú tartósságot, akkor a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boxspring ágyak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Barna |
| ? Méret: | 100 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Súly: | 107 kg |
| Szélesség: | 100 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
