Kárpitozott boxspring ágy GLORIEN VELVET 90x200 cm kék
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Bársony szövet: Casablanca 13 - kék
- Gramázs: 310 g/m2
- Forgácslap
Méretek
- Szélesség: 90 cm
- Hosszúság: 207 cm
- A fejtámla magassága: 98 cm
- Az ágy fejrésze vastagsága: 7 cm
- Az ágy magassága: 45 cm
- Ágy magassága topperrel: 49 cm
- Lábak magassága: 2 cm
- Matrac mérete: 90 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg
- Az ágy súlya: 100 kg
Kialakítás
- Tartalmazza a tárolóhelyet
- Az ágy része a Bonell rugós matrac
- A matrac felső része T30 jelölésű poliuretán habból készül
- A matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- Topper nem része az ágynak
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbbek az otthonokban és a luxus hotelekben egyaránt, köszönhetően kivételes kialakításuknak és elsőosztályú kényelmüknek. Ez a típusú ágy alsó rugós alapból (boxspring) és fő matracból áll, amelyekhez külön topper is vásárolható. Az alapja rugórendszert tartalmaz, amely optimálisan osztja el a súlyt, így meghosszabbítja a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakos vagy bonell rugókat használ a szilárd, de kényelmes testtámasz érdekében. A még magasabb kényelem és a higiéniai alvás érdekében toppert lehet beszerezni, amely puha felületet biztosít. Ennek a kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelemmel, magas tartóssággal és elegáns megjelenéssel rendelkeznek, amelyek minden hálószobát feldobnak. Ha olyan ágyat keres, amely kombinálja a csúcsminőségű designt, a maximális kényelmet és a hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boxspring ágyak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Méret: | 90 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Súly: | 100 kg |
| Szélesség: | 90 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter, Velúrszövet |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
