Kárpitozott boxspring ágy GLORIEN VELVET 80x200 cm szürke
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Bársonyszövet: Kronos 15 - szürke
- Gramázs: 270 g/m2
- Forgácslap
Méretek
- Szélesség: 80 cm
- Hosszúság: 207 cm
- Fejtámla magassága: 98 cm
- Ágyfej vastagsága: 7 cm
- Ágy magassága: 45 cm
- Ágy magassága topperrel: 49 cm
- Lábak magassága: 2 cm
- Matrac méretéhez: 80 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg
- Ágy súlya: 92 kg
Kialakítás
- Tartalmaz tárolóhelyet
- Az ágy része egy Bonell rugós matrac
- A matrac felső rétege T30 jelzésű poliuretán habból készül
- Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- Topper nem tartozék
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbbek választások az otthonokban és a luxushotelekben is, köszönhetően kivételes kialakításuknak és első osztályú kényelmüknek. Ez a fajta ágy egy alsó rugós alappal (boxspring) és egy fő matraccal rendelkezik, amelyhez külön megvásárolható egy topper is. Az alap rugós rendszere optimálisan osztja el a súlyt, így meghosszabbítva a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakos vagy bonell rugókat használ a test számára biztosított szilárd, de kényelmes támasz érdekében. Egy topper megvásárlásával növelheti a komfortot és a higiéniai szintet is, ami puhává varázsolja a felületet. Emiatt a boxspring ágyak kivételes kényelmükről, magas ellenállóképességükről és elegáns megjelenésükről ismertek, melyek minden hálószobát feldobnak. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcskategóriás dizájnt, a maximális kényelmet és a hosszú távú tartósságot, a boxspring a helyes választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boxspring ágyak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Méret: | 80 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Súly: | 92 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter, Velúrszövet |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
